Verifiëren 0 0.00

0-Artikelen
Laden 0.00
Totaal 0.00
ZHWCOMM 100 M Outdoor Glasvezel Drop SC Singlemode Patch Kabel SC-FC 1 Core 3 staaldraad Kabel Patch Cord

ZHWCOMM 100 M Outdoor Glasvezel Drop SC Singlemode Patch Kabel SC-FC 1 Core 3 staaldraad Kabel Patch Cord

€ 14.13
 

Op Voorraad
Productcijfer

ZHWCOMM 100 M Outdoor Glasvezel Drop SC Singlemode Patch Kabel SC-FC 1 Core 3 staaldraad Kabel Patch Cord Feature geschikt voor telecommuniction netwerken Type : FC, SC, ST, MU, LC, MTRJ, MPO SMA, E2000, DIN hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid lage insertion loss en hoge terugkeer verlies enkele mode/multi mode, PC/UPC/APC patch cord en pigtail beschikbaar Single core, 2 cores, 4 cres, 6 cores, 8 cores, 12 cores en multi core patch cord en pigtail beschikbaar specificatie Insertion verlies : ≤ 0.3d B terugkeer verlies : ≥55d B duurzaamheid; ≥ keer bedrijfstemperatuur;-40 ~ 80 ° werken wavelength : 1310-1550nm Pictures Internation order de koper is verantwoordelijk voor alle invoerrechten en lokale belastingen. controleer bij uw douanealvorens uw aankoop. & Handling ik binnen 3 werkdag na ontvangst van de betaling. elk item is zorgvuldig verpakt om ervoor het wordtu in uitstekende staat.schip wereldwijd duurt ongeveer 16-28 werkdagen met tracking nummer gratis.We zullen dit item door HONGKONG POST, Normaal duurt het ongeveer 15-30 werkdagen naar Bestemming, weook kan dit schip door EMS, DGM, SGP, CPAP aan wereldwijd. natuurlijk we kan voldoen aan klant verzoek,schip goederen door andere manieren, maar de vracht moet klant worden betaald. opnieuw en Terugbetaling bereik als u niet ontvangen parcel beyond 35 dagen of een defect artikel of verkeerde item, pls contact via mailservice, en Ik beloven zodra de situatie is bevestigd, we opnieuw of u terugbetalen.het is klanten verantwoordelijkheid betalen voor de Terugkeer verzendkosten onder elke omstandigheid. en zullen we niet accepterenterugkeer toepassing wanneer het buiten 14 dagen na het pakket ontvangen. en pls garantie dat de terugkeer itemmoet op originele staat. Contact Me ons bedrijf is een professionele fabriek in glasvezel apparatuur meer dan zeven jaar, we zijn overtuigd onzeproducten zal bevredigen.ik zal hier lossen uw problemen, dus welkom op me altijd. en Ik beloven, antwoord ik u in 24werken business uur.ons doel is om u tevreden als klant en in terugkeer handhaven onze uitstekende reputatie.

Gegevensblad

Modelnummer:
SC-FC
Merknaam:
ZHWCOMM
Place of origin:
China
Model Number:
fiber optic patch cord
Return Loss:
UPC>55dB, APC>65dB
lenth:
100M
material quality:
PVC/LSZH
product type:
1 Core 3 steel wire

Producten in categorie